Kontakt

Máš otázku?
info@nitra2026.eu
+421 910 169 531
Máš otázku?
info@nitra2026.eu
+421 910 169 531

Máš nápad?
Máš nápad?

Marián Tesák

projektový manažér, program, projektové riadenie
marian@nitra2026.eu

Irena Lehocká

projektová manažérka, administratíva, financie
irena@nitra2026.eu

Janka Popovicsová

programová koordinátorka, partneri, výzva Nitro
janka@nitra2026.eu

Anna Šimončičová

programová koordinátorka, partneri, rozvoj publika
anna@nitra2026.eu

Katka Melichová

dátová analytička, stratégie, outreach
katka@nitra2026.eu

Zuzana Godálová

projektová koordinátorka, partneri
zuzana@nitra2026.eu

Miro Zwiefelhofer

programový koordinátor
miro@nitra2026.eu

Martin Zaujec

produkčný manažér
martin@nitra2026.eu

Nitra 2026
Farská 1295/5
949 01 Nitra, Slovensko
Zobraziť na mape
IČO: 53730101